The Biomedical & Life Sciences Collection (TBLSC) deneme erişimi açılmıştır.

The Biomedical & Life Sciences Collection (TBLSC) deneme erişimine açılmıştır. Şubat sonuna devam edecektir. Erişim için tıklayınız.

 

Koleksiyon, Nobel ve Lasker Ödülü alanlar dahil olmak üzere dünyanın önde gelen uzmanlarının 2.300'dan fazla özel hazırlanmış, animasyonlu derslerini içermektedir. Koleksiyon, uluslararası bir konferansa katılan uzmanların sunumunu izlemek veya bir derse konuk olarak katılan uzman bir hocanın konuşmasını dinlemek isteyen tüm araştırmacılara kolay erişim sağlaması açısından oldukça değerlidir.

 

Koleksiyonla ilgili daha fazla bilgi içeren kısa videoyu buradan izleyebilirsiniz: https://hstalks.com/TBLSC/Presentation

 

Koleksiyon aboneleri, Amerika’nın en önde gelen üniversiteleri, İngiltere’deki Russell Group’un büyük bir çoğunluğu ve en büyük 10 ilaç firmasından 9’u da dahil olmak üzere dünya çapında 50’nin üzerinde ülkedeki üniversitelerden/kurumlardan oluşur. Araştırmacıların dünyanın önde gelen uzmanlarının derslerine hızlı ve kolay erişebilmek için HSTalks'ta bulunan konuşmaları kullandığını ve bu konuşmaları ders programlarına dahil ettiklerini  giderek her gün daha fazla duymakta olduğumuzu da memnuniyetle bildirmek isteriz.

 

Eğer kampüs dışından erişmek isteyen kullanıcılar, şu giriş detaylarını kullanabilirler:

 

Username –      YBU

Password –      MEMBER