ÖNCEKİ DEKANIMIZ VE TARİH BÖLÜMÜMÜZÜN DEĞERLİ ÖĞRETİM ÜYESİ SAYIN PROF. DR. AHMET KANKAL HOCAMIZA DEKANLIK GÖREVİ SÜRESİNCE YAPMIŞ OLDUĞU HİZMETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR PROGRAMI DÜZENLENDİ

                2012-2016 yılları arasında Dekanlık görevini yürüten Tarih Bölümümüzün değerli Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Ahmet rı KANKAL Hocamıza Dekanlık görevi süresince yapmış olduğu hizmetleri için Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Fatih UŞAN, Fakültemiz Dekan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Mustafa ORÇAN,  Fakültemiz öğretim elemanları ve idari personelimizin katkıları ve katılımı ile 10 Aralık 2016 Cumartesi akşamı saat 19.00’ da T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı sosyal tesislerinde Hizmetlerine Teşekkür Programı düzenlendi.
                Sürpriz gece, Sayın Prof. Dr. Ahmet KANKAL’ ın Dekanlık görevinde bulunduğu süre içerisinde yapmış olduğu çeşitli faaliyetleri anlatan sinevizyon gösterisi ile başladı. Yenilen yemeğin ardından Prof. Dr. Ahmet KANKAL ve misafirler tarafından gecenin anlam ve önemini anlatan çeşitli konuşmalar yapıldı. Gece sonunda Prof. Dr. Ahmet KANKAL ve eşi hanımefendilere hediye takdim edilmesine müteakip program sona erdi.
 
                Sayın hocamıza bundan sonraki hayatında başarılar dileriz.